Geodezja - Bolesławiec

Firma GEO-INWEST to kompleksowe usługi geodezyjne obejmujące miedzy innymi: mapy do celów projektowych, pomiary sytuacyjno - wysokościowe, wytyczenia budynków, wytyczenia sieci uzbrojenia podziemnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompletną ofertą.

 

Usługi geodezyjne to nie tylko praca z mapami, chociaż wielu osobom ten zawód kojarzy się właśnie z realizacją pomiarów i tworzeniem map. W rzeczywistości codzienne obowiązki, o jakie musi zadbać geodeta, są bardziej rozległe. Zachęcamy do sprawdzenia, co oferujemy klientom z Bolesławca i okolic.

Geodeta w Bolesławcu - proponujemy usługi geodezyjne w atrakcyjnych cenach

Geodezja to złożona dziedzina i żeby profesjonalnie zajmować się taką działalnością jak usługi geodezyjne, należy przejść odpowiednie przeszkolenie i dysponować uprawnieniami geodezyjnymi. Siłą naszej firmy jest zespół kompetentnych specjalistów, którzy doskonale znają się na wykonanej pracy. Dzięki temu badanie stanu budynków, pomiary geodezyjne i inne usługi geodezyjne przebiegają sprawnie i bez niepotrzebnych opóźnień.

Geodeta - specjaliści z Bolesławca w precyzyjny sposób zajmą się Państwa zleceniem

Wykwalifikowany geodeta podczas swojej pracy wykorzystuje sprawdzone narzędzia. Dzięki nim może dokładnie zrealizować zamierzony plan, zadbać o precyzję pomiarów i o terminowość zleconych prac. Wybieramy nowoczesną technologię, która wspiera realizację powierzonych nam usług.

surveyor engineer worker making measuring with theodolite road works survey engineer construction site min

Pomiary geodezyjne, badania terenu i inne usługi geodezyjne

Zachęcamy do zaufania naszym specjalistom, gdy potrzebują Państwa takich usług, jak m.in.:

  1. pomiary geodezyjne
    Nasi specjaliści pomogą Państwu wyznaczyć działkę w terenie, zbadać księgi wieczyste, rozgraniczyć nieruchomości.
  2. sporządzanie map do celów projektowych
    Mamy wieloletnie doświadczenie w tego typu pracach, dlatego gwarantujemy dokładność i zaangażowanie.
  3. sporządzanie dokumentacji do celów prawnych
    Kompleksowo działający geodeta ma kompetencje, które pozwalają mu zadbać o kompletną dokumentację, zgodną z obowiązującymi przepisami.
  4. wytyczanie w terenie obiektów budowlanych, rozgraniczenie, podziały nieruchomości itp.

Jak widać, nasze usługi to nie tylko pomiary geodezyjne. Dbamy o to, żeby klienci, rozważający współpracę z naszą firmą, mogli liczyć na kompleksowe i wieloaspektowe wsparcie.

Geodezja to nasza pasja

Nie da się ukryć, że geodezja jest specyficzną dziedziną. Osoba, która chce osiągnąć sukces w tej branży, musi wyróżniać się nie tylko solidną wiedzą i doświadczeniem, ale też takimi cechami charakteru jak skrupulatność, systematyczność, cierpliwość. To wymagający zawód, który daje wiele satysfakcji, o ile podchodzi się do każdego zadania z zaangażowaniem. Każdy geodeta zasilający nas zespół jest nastawiony na rozwój i ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji. Dzięki temu możemy zagwarantować, że Państwa zlecenie zostanie powierzone osobie świetnie przeszkolonej i fachowo podchodzącej do każdego etapu realizacji zadania.

Nowoczesna geodezja - jasne warunki współpracy i przejrzysty cennik

W naszej pracy liczy się nie tylko dokładność i wiedza dotycząca złożonej dziedziny, jaką jest geodezja. W pewnym stopniu geodeta musi również pracować z ludźmi. Zależy nam na tym, żeby zlecenie zostało wykonane zgodnie z obowiązującymi standardami, aktualnymi przepisami i Państwa oczekiwaniami. Zanim podejmiemy się pracy, dokładnie zapoznamy się z Państwa zleceniem i ustalimy warunki wykonania usługi, włącznie z jasnym określeniem ceny. Stawiamy na dobrą komunikację z klientem, otwartość oraz profesjonalne doradztwo.

Jak dokładnie działamy? Jakie mamy doświadczenie? Czy podejmiemy się zlecenia, którego Państwo potrzebują? Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie te pytania. Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami, oferującymi sprawdzone, kompleksowe usługi geodezyjne.

 

Geodezja w mieście w Bolesławiec.

Zapraszamy:

 

Geodezja "GEO-INWEST" Sp.j. 
ul. Kawaleryjska 2a/14 
59-220 Legnica 

tel. 768524060 
kom. 600473704 i 600473870 

Swoje usługi realizujemy także w: PolkowiceChojnówJaworLegnicaLublinGłogówZłotoryja

ul. Kawaleryjska 2a/14; 59-220 Legnica; Telefon: 768524060, 600473704, 600473870